Docenieni przez Dell EMC

2019.04.16

Początek każdego roku finansowego sprzyja podsumowaniom. Dell EMC, który na początku lutego tego roku zakończył swój rok finansowy, na coroczny spotkaniu ekosystemu sprzedażowego nagrodził partnerów, którzy w widoczny sposób budują markę i pozycję tego producenta w Polsce.

Nasz zespół wrócił ze spotkania Dell EMC Partner CXO Summit z dwoma nagrodami. Całokształt wysiłków: technologicznego, sprzedażowego, ale również marketingowego wpływającego na budowanie świadomości rynkowej rozwiązań Dell EMC, doceniono w bardzo ogólnej kategorii Channel Partner Of The Year. Dodatkowo nagrodzono nas statuetką Dell Financial Services Ambassador za nadal pionierską w skali Polski współpracę w ramach usług finansowych Dell.

Wszystkim, z którymi współpracujemy w Dell EMC, dziękujemy za uznanie.

Współpraca z partnerami w Polsce ma dla nas szczególne znaczenie, dlatego już po raz kolejny organizujemy galę Dell EMC Partner Awards. Dziś mogę z dumą powiedzieć, że w naszym kanale partnerskim znajdują się najlepsze polskie firmy, dzięki którym docieramy do coraz szerszego grona klientów w Polsce. To właśnie dzięki tym partnerom możemy coraz skuteczniej pomagać firmom w ich cyfrowej transformacji oraz utrzymywać czołową pozycję w rankingach najpopularniejszych dostawców rozwiązań biznesowych i konsumenckich.

Dariusz Piotrowski

General Manager, Dell Technologies

W gali Dell EMC Partner Awards 2019 wzięło udział 140 gości. Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce w Łodzi, w hotelu DoubleTree by Hilton. Tegoroczną, piątą już edycję wydarzenia prowadził przedstawiciel grupy Dell Technologies – Dariusz Okrasa, Senior Channel Sales Manager, Dell Technologies.

Comtegra S.A. współpracuje z Dell EMC od ponad 13 lat. Obecnie oferuje cały wachlarz rozwiązań producenta: storage, serwery, networking, rozwiązania z zakresu backup, archiving i Disaster Recovery, jak również rozwiązania hiperkonwergentne.

Od lutego 2019 r. posiadamy najwyższy status partnerski Dell EMC: Titanium.