Comtegra S.A. posiada status Select Partner i oferuje konsultacje, wdrożenia oraz utrzymanie pełnej gamy produktów dostępnych pod marką Symantec.

Firma Broadcom jest światowym liderem w zakresie zabezpieczeń oraz zarządzania systemami pamięci masowych, które pomagają firmom i klientom indywidualnym w bezpieczny sposób zarządzać danymi. Po przejęciu firmy Symantec, Broadcom oferuje też zaawansowane technologie do budowania bezpieczeństwa zasobów informacyjnych organizacji.

www.broadcom.com

Check Point

Comtegra jako 4 Star CheckPoint Partner oferuje doradztwo i usługi wdrożeniowe z zakresu całego portfolia produktowego CheckPoint. Dodatkowo w ramach specjalizacji Certified Collborative Support Partner świadczy usługi serwisowe i utrzymaniowe.

 

Check Point Software Technologies Ltd. jest dostawcą rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa cybernetycznego dla rządów i przedsiębiorstw na całym świecie. Firma oferuje wielopoziomową architekturę bezpieczeństwa, która chroni dane firmowe w chmurze, sieci i urządzeniach mobilnych, a także najbardziej wszechstronny i intuicyjny system zarządzania bezpieczeństwem w jednym punkcie kontroli.

www.checkpoint.com

Comtegra, Cisco Premier Certified Partner, konsultuje, wdraża i świadczy usługi serwisowe w ramach pełnego portfolia Cisco dla DataCenter, oprogramowania, sieci, rozwiązań dla chmury obliczeniowej oraz bezpieczeństwa.

 

Cisco (NASDAQ: CSCO) jest światowym liderem w technologii napędzającej Internet. Firma tworzy nowe możliwości, zmieniając oblicze aplikacji, zabezpieczając dane, przekształcając infrastrukturę oraz umożliwiając zespołom globalną i integracyjną przyszłość.

www.cisco.com

Comtegra, Citrix Silver Solution Advisor posiada kompetencje w zakresie wirtualizacji aplikacji i desktopów, rozwiązań zapewniających zespołom współpracę nad treściami, rozwiązań do zarządzania dostępem do aplikacji oraz rozwiązań sieciowych firmy Citrix.

Citrix (NASDAQ:CTXS) oferuje rozwiązania z zakresu wirtualizacji, umożliwiając różne formy pracy mobilnej – z dowolnego miejsca oraz urządzenia, poprzez dostęp do danych i aplikacji w łatwy i bezpieczny sposób. Rozwiązania Citrix pomagają działom IT oraz usługodawcom w budowie zarówno prywatnych, jak i publicznych chmur obliczeniowych, wykorzystując w tym celu rozwiązania wirtualizacyjne i sieciowe do dostarczania wydajnych, elastycznych i efektywnych kosztowo usług.

www.citrix.com.pl

Cloudera to firma dostarczająca platformy do zarządzania i analizy bardzo dużej ilości danych. Rozwiązania firmy, oparte o technologię Apache Hadoop, umożliwiają przedsiębiorstwom zmierzenie się z wyzwaniami w zakresie wielkoskalowych obliczeń. Cloudera powstała w 2008 r., a w chwili obecnej posiada ponad 1400 pracowników i 2600 partnerów na całym świecie.

www.cloudera.com

Comtegra S.A. posiada najwyższy status partnerski Commvault Market Builder, ze specjalizacjami Implementation Foundation oraz Advanced Architecture Design, co daje nam silne podstawy do wdrażania i opieki nad pełną gamą technologii oferowanych przez CommVault.

CommVault oferuje rozwiązania głównie z zakresu Data Protection – Backup & Recovery, Cloud, Retention & Compliance. Oprogramowania CommVault mają za zadanie nie tylko tworzenie kopii zapasowych, odzyskiwanie danych czy zapewnianie kompleksowych rozwiązań dających pełną kontrolę nad nimi, ale również uzyskiwanie większej efektywności oraz lepszych wyników biznesowych i finansowych.

www.commvault.com

DataDirect Networks (DDN) to światowy leader w produkcji zaawansowanych systemów do składowania i przetwarzania danych. Rozwiązania i usługi firmy umożliwiają szybko rozwijającym się środowiskom IT osiągać wysoką skalowalność, elastyczność i wydajność przy jednoczesnej prostocie obsługi systemu storage’owego.

www.ddn.com

Comtegra od ponad 15 lat wdraża technologie firmy Dell Technologies. Obecnie posiadamy najwyższe kompetencje (Titanium Partner) i jesteśmy w stanie z sukcesem oferować technologie backup, storage, serwerowe, sieciowe oraz hiperkonwergentne z portfolia Dell Technologies.

Firma Dell Technologies zapewnia organizacjom niezbędną infrastrukturę do budowania ich cyfrowej przyszłości, przekształcania IT i ochrony najcenniejszego zasobu, jakim są informacje.

www.dellemc.com

Comtegra jako Gold HPE Partner oferuje technologie serwerowe, backupowe oraz rozwiązania z grupy pamięci masowych, których producentem jest HPE.

HPE to globalna firma działająca od brzegu do chmury, oferująca platformę jako usługę, stworzoną by umożliwić transformację infrastrukturalną i biznesową każdej firmy. Produkty firmy pozwalają chronić, analizować i przechowywać zasoby informacyjne, niezależnie od tego gdzie się znajdują.

www.hpe.com

Huawei jest liderem technologii informacyjnych. Rozwiązania Huawei z obszaru ICT są wykorzystywane w ponad 170 krajach i regionach przez ponad jedną trzecią ludzkości na 8 kontynentach. Misją Huawei, firmy zatrudniającej ponad 170 000 pracowników na całym świecie, jest dostarczanie jak najlepszych produktów i rozwiązań do budowy społeczeństwa informacyjnego.

www.huawei.com

Comtegra jako Silver Partner IBM posiada w swoim portfolio rozwiązania chmurowe, infrastrukturalne oraz z obszaru bezpieczeństwa, których producentem jest IBM.

IBM jest jedną z najstarszych firm informatycznych, założona została bowiem w 1911 roku. Jest równocześnie największym przedsiębiorstwem w branży informatycznej na świecie, zatrudniając globalnie niemalże 400 000 pracowników i posiadając przedstawicielstwa w ponad 170 krajach. Oferta firmy jest niezwykle szeroka – obejmuje systemy komputerowe, oprogramowanie, systemy sieciowe, pamięci masowe czy rozwiązania z zakresu mikroelektroniki.

www.ibm.com

Idera jest producentem oprogramowania do zarządzania i monitorowania pracy serwerów Microsoft. Największą grupę produktów firmy stanowią systemy umożliwiające skuteczne zarządzanie i monitorowanie platformami Microsoft SQL Server. W portfolio firmy znajdują się także rozwiązania do backupu oraz zabezpieczania przed utratą danych.

www.idera.com

Infoblox zapewnia bezpieczeństwo, niezawodność i automatyzację na wyższym poziomie w systemach chmurowych i hybrydowych, umożliwiając klientom zarządzanie siecią z poziomu jednego panelu.

www.infoblox.com

Comtegra posiada status partnerski Intel Partner GOLD.

Intel to największy na świecie producent układów scalonych oraz twórca mikroprocesorów z rodziny x86, które znajdują się w większości komputerów osobistych. Ponadto produkuje między innymi topowe płyty główne, układy graficzne, chipsety, pamięci flash oraz sprzęt sieciowy.

www.intel.pl

Kompetencje zespołu Comtegra pozwoliły firmie uzyskać status Lenovo DCG Authorized.

Firma Lenovo powstała na początku lat 80. XX wieku. To nie tylko producent komputerów, smartfonów czy telewizorów, ale także m.in. serwerów (rackowych, wolnostojących, kasetowych). Od kilkunastu lat firma rozszerza swoją działalność o nowe obszary, np. rozwiązania typu cloud i storage oraz m.in. infrastrukturę do data center. W chwili obecnej Lenovo to firma z ponad 55 000 pracownikami, obecna w ponad 160 krajach na świecie.

www.lenovo.com

McAfee jest jedną z wiodących, niezależnych firm w sektorze cyberbezpieczeństwa. Od wielu lat tworzy rozwiązania biznesowe i konsumenckie, które pozwalają zabezpieczać najcenniejsze zasoby firm, instytucji i osób prywatnych – dane.

www.mcafee.com

Comtegra jako Micro Focus Partner Tier (Solution Partner) posiada kompetencje we wdrażaniu rozwiązań z obszarów: Workload Management, Identity, Access and Security Management.

Firma Micro Focus (MCRO.LSE) pomaga klientom w szybszym wdrażaniu innowacji przy najmniejszym możliwym ryzyku. Oprogramowanie firmy ułatwia tworzenie, obsługę i zabezpieczanie systemów informatycznych, które łączą dotychczasową warstwę merytoryczną i aplikacje z nowymi technologiami, a tym samym ułatwiają dostosowywanie się do coraz bardziej złożonych wymagań biznesowych.

www.microfocus.com

Comtegra posiada status Nakivo Bronze Partner potwierdzające kompetencje zespołu do wdrażania rozwiązań do ochrony danych w środowiskach wirtualnych dostarczanych przez Nakivo.​

Nakivo to obecnie międzynarodowa firma, z której rozwiązań korzysta ponad 10 000 firm na całym świecie. Jednocześnie ponad 180 service providerów używa oprogramowania tego producenta dostarczając swoim użytkownikom końcowym usługi BaaS i DRaaS.

www.nakivo.com

Comtegra ze statusem NetApp Platinum Partner posiada wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu i utrzymaniu systemów pamięci masowych oraz oprogramowania do zarządzania, których producentem jest firma NetApp. Jako NetApp Authorized Professional Service Partner i NetApp Support Services Certified firma świadczy też zaawansowane usługi serwisowe w obszarze wszystkich technologii tego producenta.

Network Appliance to światowy lider w dziedzinie zaawansowanych systemów pamięci masowych przeznaczonych dla wszystkich typów organizacji, zwłaszcza tych, które operują dużą ilością danych.
NetApp jest producentem wyspecjalizowanego sprzętu, oprogramowania i usług zapewniających sprawne zarządzanie systemami pamięci masowych w otwartych środowiskach sieciowych.

www.netapp.com

Comtegra S.A. posiada status Nutanix Scaler Partner.

 

Nutanix dostarcza oprogramowanie Acropolis OS, które realizuje w pełni software-owo definiowane data center i jest fundamentem hiperkonwergentnej infrastruktury. Nutanix ogłaszając swój Acropolis OS w 2009 roku był pierwszym dostawcą rozwiązania hiperkonwergentnego i od tego czasu jest liderem tego rynku HCI według firmy Gartner. Integralną częścią rozwiązania Nutanix jest PRISM Management System, który jest jedyną konsolą do zarządzania całym data center, jakiej potrzebuje administrator. Nutanix dostarcza również swój własny wirtualizator Acropolis Hypervisor (AHV).

www.nutanix.com

Comtegra posiadając doświadczenie na rynku High Performance Computing, współpracuje z NVIDIA w obszarze m.in. sztucznej inteligencji. Firma posiada status NVIDIA Preferred Partner.

NVIDIA jest pionierem w dziedzinie wydajnych technologii obliczeniowych, które są obecnie wykorzystywane przez nawet najbardziej wymagających użytkowników komputerów na świecie: naukowców, projektantów, artystów i graczy.Akcelerowane na układach GPU NVIDIA technologie obliczeniowe stanowią dziś najbardziej powszechną i energooszczędną drogę rozwoju centrów danych i wysokowydajnych technologii obliczeniowych na całym świecie.

www.nvidia.com

Rozwiązania Pure Storage umożliwiają wszystkim rodzajom firm dostęp do ich danych w czasie rzeczywistym umożliwiając tym samym sprawną realizację kluczowych procesów biznesowych i produkcyjnych, działanie środowisk DevOps oraz nowoczesnych środowisk analitycznych w modelach wielochmurowych.

www.purestorage.com

Comtegra S.A. posiada status Quantum Gold Partner oraz autoryzację serwisową Quantum Authorized Service Provider. W ofercie firmy znajdują się systemy kopii bezpieczeństwa oparte o biblioteki taśmowe oraz wirtualne biblioteki taśmowe firmy Quantum.

Quantum Corp. (NYSE: QTM) jest wiodącym dostawcą technologii backupowych, odtwarzania, przechowywania i zabezpieczania danych oraz ich archiwizacji.

www.quantum.com

Comtegra S.A. posiada status Red Hat Premier Business Partner, który potwierdza poziom wiedzy i dokumentuje doświadczenie zespołu Comtegra w zakresie rozwiązań wirtualizacyjnych i oprogramowania do zarządzania i automatyzacji firmy Red Hat.

Red Hat to amerykańska firma, której portfolio składa się z wielu produktów w zakresie bezpieczeństwa w obszarach takich jak: chmura, systemy operacyjne, wirtualizacja, zarządzanie zasobami, przechowywanie danych (storage), mobilność i aplikacje.

www.redhat.com

RSA jest liderem w zakresie cyberbezpieczeństwa od ponad 30 lat, oferując szeroką rangę produktów i usług, które ponad 30 000 organizacjom na całym świecie umożliwiają kontrolowanie ich działalności wobec cyber zagrożeń.

Rozwiązania firmy skupiają się na wykrywaniu oraz reagowaniu na zagrożenia w cyberprzestrzeni, zapobieganiu oszustwom internetowym, zarządzaniu użytkownikami w celu ograniczania zagrożeń pochodzących zarówno z wnętrza organizacji jak i spoza niej oraz dbałości o ciągłość działania firm oraz ich bezpieczeństwo.

www.rsa.com

Comtegra S.A. ze statusem SUSE Partner Tier: Resellers – Accredited Partner tier posiada kompetencje w obszarach: Enterprise Linux, SUSE Cloud, SUSE Storage oraz Systems Management.

SUSE, pionier oprogramowania open source, jest dostawcą niezawodnych, odznaczających się najwyższą zgodnością interoperacyjną rozwiązań związanych z systemem Linux i infrastrukturą typu cloud, które zapewniają przedsiębiorstwom większą kontrolę i elastyczność.

www.suse.com

Proste w zarządzaniu i proste w użyciu rozwiązania do zarządzania uprawnieniami i inne narzędzia bezpieczeństwa od Thycotic pozwalają skutecznie obniżyć ryzyko związane z korzystaniem z kont uprzywilejowanych. Technologie Thycotic aplikują zasady uprawnień, kontrolują aplikacje i wykazują zgodność z polityką compliance każdej organizacji.

www.thycotic.com

Comtegra S.A. jako Veeam Platinum Partner ma w swojej ofercie pełen zestaw rozwiązań Veeam do budowania bezpieczeństwa środowisk wirtualnych i fizycznych.

Veeam, firma założona w 2006 r. oferuje rozwiązania do backupu, które zapewniają szybkie przywracanie danych, zapobieganie ich utracie, zweryfikowaną ochronę, testowanie kopii zapasowych oraz pełną widoczność.

www.veeam.com

Kompetencje i doświadczenie zespołu Comtegra pozwoliły firmie osiągnąć status Veritas Platinium Partner. Comtegra oferuje i implementuje całą gamę produktów Veritas począwszy od technologii backupowych i archiwizacyjnych, skończywszy na technologiach analitycznych i oprogramowaniu do zarządzania.

Veritas to firma specjalizująca się w rozwiązaniach zarządzania informacjami – od ciągłości biznesowej poprzez backup, odzyskiwanie i przechowywanie danych aż do zarządzania nimi. Oferowane przez firmę rozwiązania to m.in. archiwizacja, tworzenie kopii zapasowych oraz wirtualnych systemów pamięci masowej, zwiększenie dostępności aplikacji czy odzyskiwanie danych.

www.veritas.com

Comtegra S.A. posiada status partnerski VMware Principal Partner oraz kompetencje w obszarze: Data Center Virtualization i Network and Security. Oferujemy pełen wachlarz rozwiązań VMware: wirtualizację sieci, użytkowników, pamięci masowej oraz oprogramowanie do automatyzacji, rozliczania i zarządzania całością infrastruktury.
Firma VMware to globalny lider w zakresie wirtualizacji i infrastruktury chmur obliczeniowych. Oferuje sprawdzone w praktyce rozwiązania, które poprawiają wydajność systemów informatycznych.

www.vmware.com

Western Digital, firma powstała w 1970 roku, jest obecnie jedną z największych na świecie producentów nośników danych.

www.westerndigital.com

Firma Zerto, powstała w 2010 r., oferuje rozwiązania z zakresu Disaster Recovery oraz Business Continuity, głównie dla środowisk chmurowych. Technologie Zerto zapewniają przedsiębiorstwom ciągłą replikację i odzyskiwanie danych w razie ich ewentualnej utraty przy jednoczesnym zachowaniu potrzeby mobilności i elastyczności tak ważnych w topologiach multicloud. Od 2021 r. Zerto jest częścią światowego koncernu Hewlett Packard Enterprise company.

www.zerto.com

Jesteśmy gotowi zacząć współpracę

A Ty?