Nasi interesariusze

Podejmowane przez nas decyzje i działania są przejrzyste. Kierujemy się wysoką dbałością o dobro społeczne różnych grup interesariuszy.

Klienci

Najwyższa jakość obsługi, dostarczanie wiedzy i rozwiązań

Partnerzy

Współpraca oparta o dialog, zaufanie i transparentność działań

Społeczeństwo

Działalność prospołeczna: charytatywna oraz edukacyjna

Środowisko

Ograniczanie negatywnego wpływu na środowisko

Klienci

Najwyższa jakość obsługi, dostarczanie wiedzy
i rozwiązań

Partnerzy

Współpraca oparta
o dialog, zaufanie
i transparentność działań

Społeczeństwo

Działalność prospołeczna: charytatywna oraz edukacyjna

Środowisko

Ograniczanie działań mających negatywny wpływ na środowisko

Co robimy dla
społeczeństwa?

Poznaj nasze przykładowe akcje i zobacz jak pomagamy innym

Działalność charytatywna

W Comtegrze nie jesteśmy obojętni na los innych osób. Bierzemy udział w różnych inicjatywach wspierając lokalne społeczności. W ostatnich miesiącach rozpoczęliśmy współpracę z Fundacją Kraina wspierając finansowo jej działalność. 
Systematycznie, co rok, wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. 

 

Działalność charytatywna

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia przekazaliśmy fundusze organizacjom Dajemy Dzieciom Siłę, Unicef, Kapnij dla Afryki oraz Chleb Życia. Dodatkowo wylicytowaliśmy złote serduszko na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Akcja udane Święta

Naszą tradycją stało się robienie prezentów dla podopiecznych Domów Dziecka. Co roku wybieramy jedną placówkę, a nasi pracownicy oraz sama Comtegra, przygotowują prezenty z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Aktywna pomoc

Jednym z naszych większych projektów charytatywnych zainicjowanych przez naszego pracownika, było zakupienie 4 karetek pogotowia i przekazanie ich ukraińskiej śłużbie zdrowia. Cała akcja została skoordynowana we współpracy z Fundacją LeLeKa.

Aktywna pomoc

Co roku zachęcamy naszych pracowników do udziału w aktywnych formach pomocy. W czasie pandemii, ze względu na brak możliwości organizacji wspólnych spotkań, dołączyliśmy do wyzwania Activy, które umożliwia zdalne zbieranie punktów za określone aktywności. Dzięki temu wspólnie, poprzez zebrane kilometry, przekazujemy środki na wybrane cele charytatywne.

Akcja Licytacja!

Nie tylko wspieramy lokalne społeczności, ale także naszych pracowników borykających się z przeciwnościami losu. 
Organizujemy akcję charytatywną „Akcja-licytacja”. Pracownicy wystawiają na aukcji przedmioty/usługi/atrakcje od siebie, inni mogą je wylicytować. Zebrane w ten sposób fundusze przekazujemy na rehabilitację dla syna naszego kolegi, który urodził się z nieuleczalną chorobą genetyczną.

Mikołajki dla 
domu dziecka

To coroczna akcja, podczas której cały nasz zespół przeznacza dwie godziny pracy na wspólne pakowanie prezentów dla dzieci z Domu Dziecka w Otwocku. Wierzymy, że ten drobny gest umili Święta podopiecznym placówki.

Biegi
charytatywne

W zdrowym ciele zdrowy duch! W Comtegra bieganie to nie tylko forma integracji i dbania o zdrowie, ale także możliwość pomagania innym. Co roku bierzemy udział w sztafecie maratońskiej EKIDEN – a zebrane fundusze przekazujemy Fundacji Rak’n’Roll oraz Fundacji DKMS. Nasza firmowa drużyna piłkarska zaś wzięła udział w Mistrzostwach IT w piłce nożnej wspierając tym samym fundację Szczęśliwe Dzieciństwo.

Bliżej gwiazd

Wspieramy badania naukowe prowadzone na Wydziale Fizyki i Astronomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Dzięki ufundowanym przez naszą firmę profesjonalnym teleskopom, obserwatorium astronomiczne w Stacji Turystycznej Orle w Górach Izerskich, działające przy Wydziale Fizyki i Astronomii Uniwersytetu Wrocławskiego, realizuje warsztaty astronomiczne i inne akcje edukacyjne dla studentów.

Bliżej gwiazd

Wspieramy badania naukowe prowadzone
na Wydziale Fizyki i Astronomii Uniwersytetu
Wrocławskiego. Dzięki ufundowanym przez
naszą firmę profesjonalnym teleskopom,
obserwatorium astronomiczne w Stacji
Turystycznej Orle w Górach Izerskich, działające
przy Wydziale Fizyki i Astronomii Uniwersytetu
Wrocławskiego, realizuje warsztaty
astronomiczne i inne akcje edukacyjne dla
studentów.