W czym 
możemy Ci pomóc?

Budujemy bezpieczne i wydajne platformy dla service providerów

Nasze architektury, w zależności od preferencji klienta, bazują na sprawdzonych rozwiązaniach wirtualizacyjnych VMware i Red Hat dedykowanych dla dostawców usług.

Integrujemy

Wdrażane rozwiązania integrujemy z innymi, istniejącymi już w firmie platformami. Kompetencje z obszarów sieci, backupu, baz danych pozwalają nam tworzyć optymalne i bezpieczne konfiguracje.

Utrzymujemy

Obejmujemy opieką zarówno wdrażane przez nas platformy, jak i zastane systemy, wykorzystywane wcześniej przez klienta.

Nasza oferta

Chmury publiczne dla Service Providerów

Architektury dedykowane dostawcom usług. Na bazie technologii wirtualizacyjnych VMware (VMware vCloud NFV) dostarczamy w pełni zintegrowane, modularne środowiska muliti – tenant z zaawansowanymi
funkcjami sieciowymi.

Utrzymanie white label

Podejmujemy się utrzymania aplikacji dostarczanych przez firmy trzecie, a oferowanych pod brandem service providerów. Odpowiadamy za część inżynierską, jak i warstwę zarządzania i modyfikacji
procesów biznesowych.

Zaufali nam

Budowa chmury publicznej dla linxdatacenter

W 2012 roku Comtegra zbudowała pierwszą w Polsce infrastrukturę chmury publicznej opartą o architekturę FlexPod. Dzięki temu, Linxdatacenter – europejski operator telekomunikacyjny, rozszerzył portfolio usług świadczonych swoim klientom o usługi infrastruktury na żądanie (IaaS). Była to pierwsza w Polsce instalacja, której podstawą była architektura referencyjna FlexPod i rozwiązania wirtualizacyjne VMware. Warszawskie datacenter Linx było pierwszym zbudowanym przez zespół Comtegra. Rok później firma sfinalizowała instalację datacenter w St. Petersburgu. Obecnie zespół Comtegra obejmuje obie placówki stałą opieką utrzymaniową i serwisową.