VMware Principal Partner

Comtegra z najwyższymi kompetencjami w obszarze rozwiązań VMware

2020.04.08

Z przyjemnością informujemy, że uzyskaliśmy najwyższy status partnerski VMware po tegorocznej ewaluacji technologicznej tego światowego lidera w produkcji rozwiązań wirtualizacyjnych. Od kwietnia br. nasze usługi są sygnowane statusem PRINCIPAL. Jednocześnie zostały potwierdzone nasze kompetencje na poziomie Master Services w ramach produktów z grupy Data Center Virtualization i Transform Networking and Security.

Otrzymany status potwierdza umiejętności zespołu zarówno handlowego, jaki i technicznego w zakresie doradztwa i konsultacji, analizy przedwdrożeniowej, planowania architektur, implementacji oraz utrzymania infrastruktury bazującej na rozwiązaniach VMware.

Obecnie w Polsce jest tylko 10 firm integratorskich świadczących usługi wdrożeniowe VMware na najwyższym poziomie Principal. Jedną z nich jest Comtegra.

Oprogramowanie VMware zapewnia działanie najbardziej złożonej na świecie cyfrowej infrastruktury. Oferta firmy, obejmująca nowe możliwości obliczeniowe, automatyzację IT, chmurę, mobilność, funkcje sieciowe i predyktywne bezpieczeństwo, tworzy dynamiczny i efektywny fundament cyfrowy dla ponad 500 tys. klientów z całego świata, wspomagany przez ekosystem 75 tys. partnerów.