Odblokuj możliwości AI
dla szkolnictwa wyższego

Większość uniwersytetów zdaje sobie sprawę, że inwestycja w infrastrukturę AI stała się koniecznością. Problemem jednak jest znalezienie spójnej strategii i platformy, które umożliwią trwały i harmonijny rozwój, zgodny z założonymi celami.

NVIDIA AI Enterprise zapewnia kompleksowy, natywny dla chmury pakiet oprogramowania do AI i analizy danych, który jest zoptymalizowany, umożliwiając każdej organizacji korzystanie ze sztucznej inteligencji. Wdrożenie może zostać wprowadzone w dowolnym miejscu — od centrum danych w kampusie po chmurę publiczną — i obejmuje jednocześnie globalne wsparcie.

Co NVIDIA AI Enterprise oferuje instytucjom szkolnictwa wyższego:

Łatwe wdrożenie

Rozwiązanie jest zoptymalizowane, certyfikowane i obsługiwane dla najpopularniejszych platform wirtualizacji i orkiestracji kontenerów, zapewniając programistom najlepsze w swojej klasie narzędzia sztucznej inteligencji.

Zwiększona wydajność

Wydajność niemal identyczną z rozwiązaniami niezwirtualizowanymi – sprzętowymi, w przypadku uczenia i inferencji.

Skalowanie

Od małych do dużych, złożonych zadań uczenia głębokiego i analizy wielkich danych.

Brak silosów

Wykorzystanie wirtualizacji do wdrożenia AI w istniejącej infrastrukturze.

Dzięki rozwiązaniu NVIDIA AI Enterprise programiści, badacze i naukowcy zajmujący się danymi mogą uzyskać dostęp do zasobów potrzebnych do efektywnego tworzenia i wdrażania aplikacji AI, a administratorzy IT mogą zapewniać bezkompromisowe wsparcie przy użyciu narzędzi i infrastruktury, którą znają.

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli chcesz otrzymać dostęp do LaunchPad aby testować NVIDIA AI Enterprise,
wypełnij poniższy formularz, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

AI W AKCJI: UNIWERSYTET W PIZIE UMOŻLIWIA ZDALNE BADANIA

Na początku pandemii COVID-19 jeden z najstarszych uniwersytetów we Włoszech, Uniwersytet w Pizie, stanął przed wyzwaniem znalezienia sposobu prowadzenia badań, podczas gdy studenci uczęszczali na zajęcia zdalnie.
Zobacz, jak ich zwirtualizowane środowisko dzięki dostępowi do pakietu oprogramowania NVIDIA AI Enterprise radziło sobie w porównaniu z lokalną infrastrukturą fizyczną.
Obejrzyj video z case study