Comtegra HUB 2018 już za nami!

Biznes. Innowacje. Technologia. To hasło siódmej edycji, dorocznej konferencji Comtegra

2018.06.20

Siódma edycja największej, dorocznej konferencji Comtegra już za nami! W tym roku Comtegra HUB była organizowana pod hasłem: Biznes. Innowacje. Technologia. Ekosystem, a jej uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się jak bardzo te trzy elementy są ze sobą związane i w jakim stopniu wpływają na jakość dostarczania innowacyjnej usługi dla coraz bardziej wymagającego klienta końcowego każdego przedsiębiorstwa bez względu na sektor gospodarki, w którym operuje.

Comtegra HUB to z założenia platforma wymiany opinii. Ale forma konferencji umożliwia nie tylko dyskusję, ale daje też możliwość pozyskania wiedzy na temat najnowszych rozwiązań technologicznych oferowanych przez naszych partnerów.

W trakcie tegorocznej edycji, w ramach trzech bloków: ścieżki biznesowej, ścieżki technologicznej i slotów TechLIVE!, staraliśmy się pokazać case’y biznesowe naszych klientów oraz wartość użytkową wybranych technologii m.in.: Cisco Application Centric Information, CommVault, EMC SRM, f5 WebTop, NetApp SolidFire i HCI, Oracle SQL, RedHat OpenShift, Symantec Information Centric Security, Veritas Data Insight, Vmware Horizon, NSX-T i vSan.

W tym roku nasze wydarzenie zdecydowała się wesprzeć mocna grupa partnerów oraz patronów medialnych m.in.:

 

Cisco

 

Dell Technologies
 
NetApp

 

VMware

 

Oracle

 

Veritas
Red Hat
Symantec
CommVault
Arrow ECS
S4E
CW
Business Insider

Dziękujemy Wam, że byliście tego dnia z nami!