Skalowalność
i przewidywalność
  • W zależności od specyfiki swoich potrzeb, skali i dynamiki biznesu sam skalujesz wielkość środowiska.
  • Zapewnienie wydajnej infrastruktury pod projekt developerski na 3 miesiące nie jest już problemem. Zlecasz przygotowanie środowiska, korzystasz z niego tak długo jak chcesz i płacisz tylko za realny czas pracy Twoich systemów.

Bezpieczeństwo
  • Wszystkie kanały komunikacji z naszą chmurą podlegają szyfrowaniu, monitorowaniu i wieloetapowej autoryzacji. Całość środowiska regularnie audytujemy, a nad analizą i korelacją logów i zdarzeń czuwa dedykowany zespół.
  • Wykorzystanie technologii wirtualizacji sieci (VMware NSX) to możliwość mikrosegmentacji.

Elastyczność
  • Twoje opłaty zależą wyłącznie od Twoich potrzeb, wielkości Twojego środowiska i czasu, w jakim działa.
  • Cały czas kontrolujesz koszty. Przejrzysty cennik to świadomość kosztów. W miesiącach, kiedy potrzebujesz mniej zasobów skalujesz „w dół”, a Twoje koszty spadają.

Jak to działa?

Rozliczalność

Masz cały czas podgląd na bieżącą utylizację Twojego środowiska i opłaty, jakie ponosisz. VCloud Director daje Ci też możliwość szybkiego przygotowania wykresów i raportów utylizacyjnych i kosztowych dla analizy Twoich finansów.

Self Service

Jedna konsola, za pomocą której zarządzasz maszynami wirtualnymi, sieciami, backupem, replikacją, poziomem utylizacji środowiska i opłat.

Wsparcie

Poza standardowym wsparciem, masz swojego dedykowanego inżyniera, który towarzyszy Ci od momentu rozpoczęcia współpracy. Zawsze możesz liczyć na szybkie wsparcie osoby, która inicjując Twoje środowisko, zna je prawie tak dobrze jak Ty.

Interfejs

Jedna konsola vCloud Director pozwala Twojemu administratorowi na podgląd i zarządzanie wszystkimi Twoimi zasobami, bez względu na to gdzie one się fizycznie znajdują. Natywne mechanizmy VMware pozwalają w sposób bezpieczny łączyć zasoby chmurowe i lokalne.