Z okazji naszego jubileuszu proponujemy Ci 25 godzin wiedzy o rozwiązaniach Storage: bieżących problemach i wymaganiach wobec organizacji oraz produktach i funkcjonalnościach je adresujących. Poniżej znajdziesz wydarzenia, na których omówimy większość wdrażanych przez nasz zespół technologii. Jeśli któraś z nich interesuje Cię szczególnie, zarejestruj się na wydarzenie.

Luty: Dell Technologies 
Warsztaty: Pliki, obiekty, bloki, czyli jak składować i jak zarządzać danymi przetwarzanymi na różnych typach macierzy.

To sesja poświęcona głównie technologiom (ale nie tylko!): PowerScale, ObjectScale (ECS) oraz PowerStore i PowerFlex. W czasie naszego spotkania opowiemy jak te produkty ewoluowały na przestrzeni lat oraz jakie problemy obecnie adresują. Podpowiemy również jak efektywnie korzystać z różnych typów pamięci masowych od Dell Technologies, żeby wydobyć jak najwięcej ze swoich danych.

Data: 29 lutego 2024 r., godz.: 12-17
Miejsce: Warsaw Spire, Pl. Europejski 1, Warszawa

Marzec: Brocade
Śniadanie technologiczne: Jak osiągnąć jak najwięcej dzięki swojej sieci SAN?

Serdecznie zapraszamy na śniadanie technologiczne, na którym przedstawimy aktualne portfolio Brocade (przełączniki jak i FOS), zalety stosowania dobrych praktyk oraz ofertę usługową Comtegra w zakresie dbania o dobrostan sieci FC.
W drugiej części naszego spotkania poruszymy tematy potencjalnych bolączek, które spotykają naszych klientów. Podpowiemy jak można je (bez konieczności modernizacji HW) adresować. Powiemy też o efektywnym wykorzystaniu: NVMeOF, SANnav, MAPS.

Data: 20 marca 2024 r, godz. 9:00-12:00
Miejsce: Street Restauracja, ul. Kasprzaka 4, Warszawa

Kwiecień: Pure Storage
Śniadanie technologiczne: Pure Storage, czyli czysty storage, jakiego nie znacie!

Pure Storage to wiodący producent macierzy dyskowych All-Flash do każdych zastosowań: od najpotężniejszych baz danych po archiwa kopii zapasowych. Celem spotkania jest obrona tej tezy poprzez przedstawienie odświeżonego portfolio producenta wraz z przykładami „Use Case”. Duża dawka nowości w hardware oraz software (Purity). Będziemy mówić o FlashArray – jedna z najprężniej rozwijanych linii modelowych macierzy oraz o FlashBlade, czyli diablo szybkim Storage, tak dla zastosowań wymagających wydajności jak AI, jak i wydaniu ekonomicznym.

Data: 18 kwietnia 2024 r.
Miejsce: Street Restauracja, ul. Kasprzaka 4, Warszawa

Kwiecień: Pure Storage
Webinar: Storage dla Kubernetesów

Kubernetes świetnie orkiestruje kontenery. Ale co z zarządzaniem danymi jakie generują kontenery? Tutaj z pomocą przychodzi Portworx. Zobacz jak można zunifikować rozproszone dane i zastosować znane mechanizmy macierzowe (np. replikacje) w Świecie K8.

Data: z przyczyn od nas niezależnych, webinar został przesunięty na czerwiec

Maj: NetApp 
Śniadanie technologiczne: NetApp by Comtegra, czyli jak obecnie czuwać nad danymi?

Wachlarz dostępnych rozwiązań IT się zmienia. Ewoluuje również oferta NetApp. Serdecznie zapraszamy na śniadanie technologiczne, na którym zaprezentujemy nowości w portfolio NetApp wraz z use case’ami oraz podpowiemy jakie dodatki może zaproponować Comtegra klientom NetAppowym.

Data: 15 maja 2024 r.
Miejsce: Street Restauracja, ul. Kasprzaka 4, Warszawa