Check Point R80.40 – czas na zmiany!

WEBINAR
14.07.2020

Zapraszamy na webinar, na którym pokażemy najważniejsze zmiany w nowej wersji Check Point R80.40.


PROWADZĄCY: Daniel Dzwonnik, Inżynier Bezpieczeństwa, Comtegra S.A.

Ponieważ nasza infrastruktura stale rośnie, a typy i rodzaje zagrożeń ewoluują, klienci potrzebują rozwiązań bezpieczeństwa, które umożliwiają nieskończoną skalowalność i proste operacje. Poprzez wprowadzenie ponad 100 nowych funkcji w wersji R80.40 musimy zadbać o aktualizację, aby bezpieczeństwo naszej infrastruktury nie pozostało daleko w tyle. W trakcie webinaru dowiesz się jak zapewnić ujednolicone zarządzanie zarówno sieciami fizycznymi, jak i wirtualnymi, lokalnymi i środowiskami w chmurze.

Wprowadzone zmiany mają na celu bezproblemową konsolidację wszystkich aspektów środowiska bezpieczeństwa umożliwiającą wdrożenie zabezpieczeń w całej organizacji bez zakłócania innowacji biznesowych. Umożliwiają także pełny wgląd w bezpieczeństwo w całej sieci na dostosowywalnym wizualnym pulpicie nawigacyjnym, pomagając monitorować i skupiać się na tym, co dla Ciebie ważne. Dzięki skalowalnej, rozszerzalnej architekturze możesz łatwo i wydajnie zarządzać najbardziej złożonymi środowiskami.

AGENDA:

  • Omówienie zmian w obszarze produktowym – nowe urządzenia – większa wydajność
  • Omówienie zmian w wersji R80.40

DEMO

Dla osób zainteresowanych udostępnimy środowisko testowe, w którym będzie można przetestować omawiane zmiany, jak również bliżej, bez ryzyka, przyjrzeć się nowej wersji środowiska realizując wybrane scenariusze.

Data: 14.07.2020